Sex, dragi i apetyt na destrukcje

Scena Berlin

Sex, dragi i apetyt na DESTRUKCJE, czyli bardzo intymna biografia GUNS N`ROSES

Scenariusz: Sławomir Chwastowski/ Reżyseria: Piotr Sieklucki/ Video: Red Noses Production House/ W roli głównej: Tomasz Schimscheiner…

Steven Adler (Tomasz Schimscheiner), perkusista legendarnej grupy Guns N`Roses w bezceremonialny sposób rozprawia się z życiem gwiazd amerykańskiej muzyki. Spędzając czas w Tajlandii na przymusowym detoksie, opowiada o podbojach i przygodach seksualnych frontmena grupy i gitarzysty. Przywołując w pamięci największe trasy koncertowe grupy w między czasie oddaje się pod zręczną opiekę szwajcarskiej turystyki (Joanna Falkowska). Na scenie pojawia się również Ozzy Osbourne (Piotr Sieklucki) w dość zaskakujących okolicznościach przyrody. Autorem tej intrygującej historii jest urodzony w Kielcach w 1958 r. Sławomir Chwastowski; z wykształcenia muzyk i to właśnie muzyka porządkuje jego świat wewnętrzny i świat jego teatru. Jest kompozytorem, reżyserem, tłumaczem i wykładowcą sztuki aktorskiej.

Z recenzji Wiesława Kowalskiego: „(…)Trzeba przyznać, że ta huśtawka nastrojów, pełna bezceremonialności, jest w interpretacji aktorów szalenie apetyczna i zajmująca. Oczywiście pierwsze skrzypce gra w tym tercecie Tomasz Schimscheiner, nie stroniący momentami od zagrań mocno karykaturalnych, pastiszowych czy parodystycznych, choć konkurencja jest duża – najpierw w postaci niezaprzeczalnych wdzięków Joanny Falkowskiej podczas apetycznego striptizu (…), potem każdorazowego wejścia Ozzy’ego Osborne’a, którego treści zdradzać nie wolno czy wreszcie pojawiającego się na telebimie Marka Sierockiego”.

Czas trwania spektaklu: 90 min

UWAGA: Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych! 

 

 

Obsada

Tomasz Schimscheiner

Steven Adler

Joanna Falkowska

Szwajcarka

Piotr Sieklucki

Ozzy Osbourne

Marek Sierocki

Marek z Teleexpressu (TV)