Gramy na 100%

Drodzy widzowie, od listopada gramy bieżący repertuar na 100% miejsc!

W związku z obecną sytuacją i obostrzeniami epidemiologicznymi Teatr Nowy Proxima podjął decyzję o umożliwieniu oglądania wybranych spektakli online w wersji premium. Telewizyjne rejestracje spektakli zostały przygotowane specjalnie na tę okoliczność – gwarantujemy Wam dźwięk i jakość na najwyższym poziomie!

Od listopada na dany dzień grania danego spektaklu sprzedaż biletów odbywa się w dwóch wariantach:

  1. NA ŻYWO w dozwolonej formie 25 % miejsc, gdzie poczujecie się wyjątkowo bezpiecznie i komforotowo 😉 LISTOPAD ZGODNIE Z WYTYCZNYMI PREZESA RADY MINISTRÓW- ZAWIESZONA SPRZEDAŻ
  2. ON-LINE w sprzedaży 75% miejsc, gdzie pokaz odbywa się w rzeczywistym czasie trwania wydarzenia, a przed rozpoczęciem i po zakończeniu spektaklu bedzie możliwość podpatrzenia naszych artystów za kulisami i w garderobie oraz wspólnie pobankietować 🙂

Kupując bilet na spektakl online, na pół godziny przez planowanym pokazem otrzymasz ( W DNIU POKAZU) od nas link i hasło do rejestracji przedstawienia. Spektakl BĘDZIE AKTYWNY PRZEZ 3 DNI, a po zakończeniu – link i hasło wygasną. 

Dla osób, które zdecydują się na taką formę uczestnictwa przewidzieliśmy również pewne bonusy. Na zamkniętej grupie na Facebooku na pół godziny przed spektaklem udostępnimy na żywo zakulisowy materiał z przygotowań do spektaklu, zaś po przedstawieniu zaprosimy Was do udziału w rozmowie, podczas której będą mogli Państwo zadawać nam pytania oraz wspólnie POBANKIETOWAĆ 😉 W ZWIĄZKU, IŻ TEATRY BĘDĄ ZAMNIĘTE TEJ FORMY NIE PRZEWIDUJE SIĘ W LISTOPADZIE.

W ZAKŁADCE REPERTUAR ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYBRANIA SPEKTAKLU NA ŻYWO LUB ON-LINE!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!