Kazik, ja tylko żartowałem ONLINE

Kazik, ja tylko żartowałem ONLINE

Online

Muzyczny spektakl o człowieku, który był jak Polska teraz w Twoim domu!

W związku z obecną sytuacją i obostrzeniami epidemiologicznymi Teatr Nowy Proxima podjął decyzję o umożliwieniu oglądania wybranych spektakli online w wersji premium. Rejestracje spektakli zostały przygotowane specjalnie na tę okoliczność – gwarantujemy Wam dźwięk i jakość na najwyższym poziomie.

Spektakl można oglądać do 28 grudnia na krakowskiej platformie PlayKraków!

 

Piosenka „Arahia” ze spektaklu!

____________

„Kazik, ja tylko żartowałem” napisany został przez jednego z najlepszych polskich prozaików i felietonistów, laureata Paszportu Polityki, finalistę Nagrody Literackiej Nike oraz Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus”, Ziemowita Szczerka. Tekst, napisany na specjalne zamówienie naszego Teatru,  opowiada o losach ówczesnych grup punkowych i rockowych oraz rodzących się gwiazdach estrady, którzy przez kolejne dekady wyznaczali trendy w polskiej muzyce.

Głównym bohaterem jest muzyk, akordeonista,  kolega Kazika, który w wielkim monologu spowiedzi rozprawia się z tamtym okresem fonograficznych złodziei, zakrapianych wieczorów, życia  muzyków i romansów z polityką. Za oprawę muzyczną posłużą  m.in piosenki legendarnej grupy Kult i Kazika